شناسه : 22618452
رئیس بسیج اصناف یزد:


رئیس سازمان بسیج اصناف استان یزد گفت: کلاس ها فقه بازار در سال گذشته در کشور شروع شده است و در استان یزد در سال قبل قریب به 4500 نفر از بازاریان استان یزد این کلاس های آموزشی کسب و کار تجارت را آموزش دیدند.

به گزارش یزد آوا؛ رئیس سازمان بسیج اصناف استان یزد در جمع اصناف و بازاریان یزد، اظهار کرد: الگوی جامعه اصناف یزد شهیدانی استکه مایه افتخار نظام هستند و با جان مال و بستن مغازه های خود نقش بسیار موثری در پیروزی انقلاب و دوران دفاع مقدس داشتند.

علی اصغر سلمانی با بیان اینکه در راستای اقتصاد مقاوتی در اصناف اقدامات موثری صورت گرفته است، افزود: در خصوص کالای قاچاق و ضربه ای که این پدیده شوم به اقتصاد مملکت و مسائل فرهنگی و امنیتی وارد کرده است، اصناف و بازاریان یزد هوشیارانه با آن مبارزه کرده و نقشه های دشمن را در این زمینه خنثی می کنند.

وی در ادامه گفت: کلاس ها فقه بازار در سال گذشته در کشور شروع شده است و در استان یزد در سال قبل قریب به 4500 نفر از بازاریان استان یزد این کلاس های آموزشی کسب و کار تجارت را آموزش دیدند.

سلمانی اذعان کرد: این کلاس ها در 10 نقطه از مرکز استان و اکثر شهرستان ها برگزار می شود و اصناف و بازاریان می توانند از آموزه های پیشرفت و رونق در کسب و کار استفاده نمایند.

وی با بیان اینکه اتحادیه ها مکلف هستند در صدی از درآمد های خود را در راستای ارتقای مسائل آموزشی، فنی، تخصصی و مهارتی هر صنف هزینه کنند، خاطرنشان کرد: بازاریان در بعضی از موضاعات به دلیل نا آگاه بودن و اطلاع نداشتن به مسائل تخصصی کسب و کار دچار گرفتاری های می شوند که در این رابطه جزوه ای در حال تهیه است که هرآنچه یک کاسب باید بداند در آن آمده است.

انتهای پیام/

یزد رسا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.